Nalazite se ovdje >>TAKMIČENJA>>

OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

Općinsko takmičenje iz matematike za općine Hadžići i Trnovo održano je u našoj školi u četvrtak, 09.03.2017. godine
Našu školu predstavljali su:
VII razred

1. Šahić Armina
  2. Cigić Alisa
  3. Garazlić Ilhana

VIII razred

1. Muraja Enesa
  2. Šarić Amila
  3. Šarić Nizama

IX razred

1. Smajević Arslan
  2. Smajević Ilhana
  3. Katkić Almedina

Postignuti su sljedeći rezultati:

U kategoriji VII razreda, ekipa naše škole zauzela je 3. mjesto, u kategoriji VIII razreda 4.mjesto, a u kategoriji IX razreda 2. mjesto.

U pojedinačnom plasmanu, učenica naše škole Ilhana Smajević ( IX razred) osvojila je treće mjesto i time obezbjedila učešće na kantonalnom takmičenju.
 U ukupnom plasmanu škola ( VII, VIII i IX razred), našoj školi pripalo je
 4. mjesto.
Učenike su za takmičenje pripremali nastavnici: Šehić Vesim, Šarić Faris i Salihović Mehmedalija.
Učenicima i nastavnicima čestitamo, a Ilhani želimo mnogo sreće i uspijeha na kantonalnom takmičenju.

OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ FIZIKE

Općinsko takmičenje iz fizike održano je 15. marta 2017. u OŠ ''9.maj'' u Pazariću. Takmičenje je bilo pojedinačno, a takmičili su se učenici VIII i IX razreda.
Škole su predstavljala po tri učenika za svaki razred.
Našu školu predstavljali su:
           VIII razred                             IX razred

1. Subašić Nermana                  1. Smajević Arslan
  2. Bajrić Almir                          2. Smajević Ilhana
  3. Madžak Velid                        3. Katkić Almedina

U kategoriji VIII razreda, ekipa naše škole osvojila je 3.mjesto, a u kategoriji IX razreda našoj školi pripalo je 2.mjesto.
U ukupnom plasmanu škola ( VIII i IX razred), ekipa naše škole zauzela je 3. mjesto.
U pojedinačnom plasmanu učenika IX razreda, 3. mjesto je osvojila Ilhana Smajević, i plasirala se na kantonalno takmičenje.
Učenike je za takmičenje pripremao nastavnik Suad Šarić.
Učenicima i nastavniku čestitamo, a Ilhani želimo mnogo sreće i uspijeha na kantonalnom takmičenju.

OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ GEOGRAFIJE

22.03.2017. godine u OŠ ,,6. mart“ Hadžići održano je općinsko takmičenje iz geografije.
Ekipu naše škole predstavljali su:
                                                     1. Šerbo Edin
        2. Smajević Ilhana
         3. Šahić Muhamed,
U ekipnom plasmanu, naša škola je zauzela 2. mjesto, a u pojedinačnom plasmanu, učenik naše škole Šahić Muhamed, osvojio je 1. mjesto i tako se plasirao na kantonalno takmičenje.
Učenike je za takmičenje pripremala nastavnica Amela Džeko.

Učenicima i nastavnici čestitamo, a Muhamedu želimo mnogo sreće i uspijeha u narednim takmičenjima.

OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ INFORMATIKE

U četvrtak, 23.03.2017. godine u OŠ,,Hadžići“ u Hadžićima je održano općinsko takmičenje iz informatike. Našu školu predstavljali su:
1. Smajević Arslan
2. Islamović Dženan
3. Šarić Amila
Ekipa naše škole osvojila je maksimalan broj bodova (100), kao i škola               ,, Hadžići“, ali je vrijeme izrade zadataka išlo u prilog našoj ekipi, i tako je 1. mjesto pripalo našoj školi.
Učenike je za takmičenje pripremao nastavnik Mehmedalija Salihović.
Učenicima i nastavniku čestitamo i želimo mnogo sreće i uspijeha u daljim takmičenjima.

KANTONALNO TAKMIČENJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
17. marta održano je kantonalno takmičenje iz Njemačkog jezika. Našu školu predstavljala je učenica Ribić Emina. Od ukupno 50 učesnika u takmičenju, predstavnica naše škole plasirala se na 22. mjesto. Učenicu je za takmičenje pripremala nastavnica Ohridija Strujić. Čestitamo im na postignutim rezultatima.

KANTONALNO TAKMIČENJE IZ VJERONAUKE

Na kantonalnom takmičenju iz vjeronauke našu školu predstavljale su učenice:

1. Subašić Nermana (VIII razred)
  2. Krčalo Nedžmina (IX razred)

Takmičenje za VIII razred je održano u utorak, 21.03.2017. godine. Od ukupno 40 učesnika, naša takmičarka se plasirala na 31. mjesto.
Učenici IX razreda takmičili su se u četvrtak, 23.03.2017.godine. Od ukupno 52 učesnika, predstavnica naše škole zauzela je 11. mjesto.
Učenike je za takmičenje pripremala nastavnica Halima Ramić. Čestitamo im za postignute rezultate.