Uputstvo za RODITELJE (registracija i prijava za eDnevnik)

Uputstvo

Plan pismenih provjera u školskoj 2019/2020

Pismene provjere predmetna

Pismene provjere razredna

Dan državnosti Bosne i Hercegovine

U petak, 22.11.2019. godine  održana je priredba povodom Dana državnosti BiH, a učenici i nastavnici su prigodnim programom obilježili ovaj značajan datum u historiji Bosne i Hercegovine.

Literarni radovi

Škola u prirodi Šabići

U srijedu, 23.10.2019. godine, u 10.00 sati, polaskom ispred škole započela je realizacija ovogodišnje Škole u prirodi u Šabićima za učenike naše škole.

Četrdeset i jedan učenik četvrtog razreda, u pratnji svojih učiteljica Sanele Dželko i Zumrete Hurić, u periodu od 23.10. do 15.10.2019. godine, boravili su u prelijepom ambijentu planinskog sela Šabići.

Više pročitajte na sljedećem linku:

Tekst

Literrarni radovi učenika povodom 5. novembra
Dana 9. Brdske brigade

Radovi

Ekskurzija IX razreda
     Mostar – Neum – Dubrovnik – Stolac - Blagaj

Na ekskurziju smo krenuli 1. oktobra 2019. godine iz Tarčina, ukupno 51 učenik u pratnji nastavnika Senada Elezovića, Melihe Ramić i Jasmine Hrnjice. Više pročitajte na sljedećem linku:

Tekst