P O Z I V
ZA UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2020/2021. GODINU

Upis djece u I razred osnovne škole vršit će se u APRILU,
u terminu od 1.4. do 30.4.2020. godine.

Za upis djece u prvi razred školske 2020/2021. godine potrebno je da roditelj/staratelj djeteta popuni obrazac “Prijava za upis djeteta u prvi razred 2020/2021. godine” te popunjeni obrazac dostavi na
e-mail adresu Škole oshilmi@bih.net.ba
 ili putem pošte na adresu Civilnih žrtava rata 36, 71244 Tarčin.

Na sljedećim linkovima možete preuzeti Poziv za upis i obrazac “Prijava za upis djeteta u prvi razred 2020/2021. godine”.

Poziv za upis

Prijava za upis

O B A V J E Š T E NJ E ON-LINE NASTAVA

Ministar za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, dana 24.3.2020. godine donosi naredbu da se online nastava nastavlja realizirati do daljnjeg.

O B A V J E Š T E NJ E ON-LINE NASTAVA

Obavještavamo učenike i roditelje da će se ON-LINE nastava odvijati po važećem rasporedu časova i u realnom vremenu. Odnosno prva smjena počinje u 8,00 sati, a druga u 13,15 sati i nastava se realizuje kao u redovnom procesu. Dodatna uputstva razrednici će slati putem viber grupe.

Uputstvo UČENICI

Uputstvo1 NASTAVNICI

Uputstvo2 NASTAVNICI

Uputstvo za RODITELJE (registracija i prijava za eDnevnik)

Uputstvo

Plan pismenih provjera u školskoj 2019/2020

Pismene provjere predmetna

Pismene provjere razredna

Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Literarni radovi

Dan državnosti Bosne i Hercegovine

U petak, 22.11.2019. godine  održana je priredba povodom Dana državnosti BiH, a učenici i nastavnici su prigodnim programom obilježili ovaj značajan datum u historiji Bosne i Hercegovine.

Literarni radovi

Škola u prirodi Šabići

U srijedu, 23.10.2019. godine, u 10.00 sati, polaskom ispred škole započela je realizacija ovogodišnje Škole u prirodi u Šabićima za učenike naše škole.

Četrdeset i jedan učenik četvrtog razreda, u pratnji svojih učiteljica Sanele Dželko i Zumrete Hurić, u periodu od 23.10. do 15.10.2019. godine, boravili su u prelijepom ambijentu planinskog sela Šabići.

Više pročitajte na sljedećem linku:

Tekst

Literrarni radovi učenika povodom 5. novembra
Dana 9. Brdske brigade

Radovi

Ekskurzija IX razreda
     Mostar – Neum – Dubrovnik – Stolac - Blagaj

Na ekskurziju smo krenuli 1. oktobra 2019. godine iz Tarčina, ukupno 51 učenik u pratnji nastavnika Senada Elezovića, Melihe Ramić i Jasmine Hrnjice. Više pročitajte na sljedećem linku:

Tekst