Obavještenje za prvi dan škole

OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE/STARATELJE

U srijedu, 01.09.2021. godine je prvi radni i nastavni dan u školskoj 2021/2022. godini.
Prijem za učenike prvog razreda i njihove roditelje/staratelje će biti organizovan u fiskulturnoj sali škole u Tarčinu prema sljedećem rasporedu:
9,00 sati – učenici I 1 odjeljenja (učiteljica Sanela Dželko)

11,00 sati – učenici I 2 odjeljenja (učiteljica Zumreta Hurić)

Prijem učenika I razreda u prostoru Područne škole “Korča”: 9,00 sati – učenici I K (učiteljica Mevlida Tufo)

Prijem učenika I razreda u prostoru Područne škole “D.Raštelica: 11,30 sati – učenici I R (učiteljica Nermina Neradin)

Roditelji/staratelji učenika prvog razreda bit će, telefonskim putem ili putem viber grupe,  kontaktirani u vezi podjele učenika prvog razreda po odjeljenjima i terminima dolaska na prijem prvačića.
Prema Uputstvu o organizaciji i realizaciji odgojno-obrazovnog rada u osnovnim i srednjim školama na području KS u šk. 2021/2022. godini, u pratnji učenika prvog razreda na prijem dozvoljeno je da bude samo jedan roditelj/staratelj.

Prvi nastavni dan, srijeda 1.9.2021. godine – u 8,00 h – za učenike III 2, IV1, V, VII i IX razreda

– u 10,00 h – za učenike II, III 1, IV 2, VI i VIII razreda

Učenici od II do IX razreda ulaze u školu bez pratnje roditelja.
Očekujemo da svi učesnici budu odgovorni i pridržavaju se higijensko-epidemioloških mjera.Protokol ulaska u školski objekat:dezinfekcija ruku, maska, obavezna fizička distanca od najmanje 1 metra.Molimo sve učesnike da prate upute zaduženog školskog osoblja o načinu kretanja kroz školsko dvorište i školski objekat te se pridržavaju higijensko-epidemioloških mjera koje su na snazi.

SVIM UČENICIMA I RODITELJIMA/STARATELJIMA ŽELIMO SRETNU I USPJEŠNU NOVU ŠKOLSKU GODINU!

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *