Nastava

Općinsko takmičenje iz matematike

Protekle sedmice je održano općinsko takmičenje iz matematike. Hana Keško, učenica VIII razreda, je osvojila treće mjesto. Čestitamo Hani i želimo joj puno uspjeha na kantonalnom takmičenju!

PODJELA UVJERENJA

Podjela uvjerenja o ostvarenom uspjehu na prvom polugodištu je u ponedjeljak, 15. 1. 2024. godine prema sljedećem rasporedu: 10 sati – I, III-1, V, VII i IX razredi 11 – Više

POSJETA MEMORIJALNOM CENTRU SREBRENICA

U sklopu školskog projekta “Stazama bosanskih gazija” učenici devetih razreda naše škole su danas u pratnji voditelja projekta nastavnice Halime Ramić, pedagoga škole Alise Šehić-Fejzić i nastavnika Suada Šarića i Više